45 کیلومتری جاده خاوران، شهرک صنعتی جنت آباد، بلوار صنوبر،لاله 33،نیلوفر36 ، پلاک1064

34573930 (23) 98+

34573039 (23) 98+

شرکت آبنوس شیمی سپهر  با برند تجاری چسب سپهرپا به عرصه صنعت کشور نهاده است و در مدت زمان کوتاهی با استفاده از تجارب اندوخته شده مدیران و کارکنان متعهد به جرات به یکی از پیشرفته ترین شرکتهای تولید چسب صنعتی و عمومی و سیلیکون بخش خصوصی تبدیل شده است؛ چسب سپهر مسلط بر بازار مشتری توانسته به عنوان یک شرکت در راستای اهداف بلند مدت خود گام های موثری را به پشتوانه مشتریان وفادار خود بردارد.

خط مشی (policy)

سیاست‌های کاری شرکت آبنوس شیمی نیز به تبعیت از اصول کسب و کارهای  تعیین شده و مشتری مداری در رقابتی سالم را، سرلوحه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است.افزایش مداوم سرعت ارائه محصولات با ارائه روش‌های جدید و با استفاده از فناوری روز در تولید محصولات خود، که آبنوس شیمی سپهردر آن گام برمی‌دارد.

هدف و مأموریت (GOAL AND MISSION)

هدف آبنوس شیمی این است که، برند چسب سپهر در بین شرکتهای تولید کننده چسب در ایران جایگاه خود را یافته و درصد بالایی از تقاضای بازار را مرتفع ساخته است؛ حفظ چنین جایگاهی و ارتقا آن به برندی یکتا در این عرصه هدف آبنوس شیمی سپهر می‌باشد. افزایش تنوع محصولات همگام با نیاز مشتریان در راستای رسیدن به این هدف تا به امروز ما را یاری نموده است.

طراحی سایت توسط فراکارانت